OVM – Ваш надійний бізнес-партнер, на якого можна покластися в таких питаннях як вибір і покупка насосного обладнання, систем водопостачання, водовідведення, пожежогасіння, опалення, кондиціонування і зрошення.

Ми є офіційним представником компанії DAB в Україні, яка впродовж 40 років і по сьогоднішній день продовжує підтверджувати свою високу ефективність, незаперечну надійність і лідерство серед інновацій. Наша команда готова запропонувати перевірені часом, технологічні та енергоефективні рішення для вашого будинку, підприємства або дачі.

Широкий асортимент, за яким ми стежимо і регулярно поповнюємо новинками, дозволить вирішити навіть саму нестандартну задачу. У вас сільське господарство або комерційна нерухомість? Вас цікавить муніципальна система водопостачання або потрібно вирішити питання з утилізацією стічних вод? На ці та багато інших питань у нас є рішення, які повинні вас задовольнити.

Якщо Ви бажаєте ознайомитися з асортиментом самостійно, то вашій увазі пропонується: побутові насоси для дому і саду, циркуляційні насоси, насоси для солоної води, а також басейнів і фонтанів, промислові насоси різних видів і конструкцій, автоматика для насосів, комплектуючі для насосів, шафи управління, гідробаки і багато іншого.

Крім цього, наші фахівці здійснюють якісне обслуговування і ремонт усіх систем водопостачання та насосних установок. Безумовно, на всі роботи поширюється гарантія, як і у наших конкурентів, але щоб в повній мірі переконатися в якості і надійності послуг, що надаються і продукції, потрібно Ваш час, що ми цінуємо і дорожимо.